HM61-20181LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM61-20181LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 180UH 620MA 750 MOHM
Ngā Rauemi: HM61-20181LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM61-20181LFTR13
Tau Wae HM61-20181LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 180UH 620MA 750 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4673 pcs Pepa Raraunga HM61-20181LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.335" L x 0.250" W (8.51mm x 6.35mm)
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 180µH Teitei - Tae (Max) 0.224" (5.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6MHz Whakaahuatanga Taipitopito 180µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 750 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 750 mOhm Whakatauranga onamata 620mA