HM61-20152LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM61-20152LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5MH 220MA 6.5 OHM
Ngā Rauemi: HM61-20152LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM61-20152LFTR13
Tau Wae HM61-20152LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5MH 220MA 6.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5057 pcs Pepa Raraunga HM61-20152LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.335" L x 0.250" W (8.51mm x 6.35mm)
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1.5mH Teitei - Tae (Max) 0.224" (5.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.45MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 6.5 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 6.5 Ohm Whakatauranga onamata 220mA