HM61-103R3LFTR7
Hua Hua
Tau Wae: HM61-103R3LFTR7
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 2.2A 40 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM61-103R3LFTR7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM61-103R3LFTR7
Tau Wae HM61-103R3LFTR7 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 2.2A 40 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4385 pcs Pepa Raraunga HM61-103R3LFTR7.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.189" L x 0.165" W (4.80mm x 4.20mm)
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 38MHz Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 40 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Whakatauranga onamata 2.2A