HM61-20100LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM61-20100LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 2.7A 65 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM61-20100LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM61-20100LFTR13
Tau Wae HM61-20100LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 2.7A 65 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6009 pcs Pepa Raraunga HM61-20100LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.335" L x 0.250" W (8.51mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM61
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.224" (5.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.7A 65 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 65 mOhm Whakatauranga onamata 2.7A