HM61-10221LFTR7
Hua Hua
Tau Wae: HM61-10221LFTR7
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 270MA 2.2 OHM
Ngā Rauemi: HM61-10221LFTR7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM61-10221LFTR7
Tau Wae HM61-10221LFTR7 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 270MA 2.2 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5432 pcs Pepa Raraunga HM61-10221LFTR7.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.189" L x 0.165" W (4.80mm x 4.20mm)
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 2.2 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Whakatauranga onamata 270mA