HM58-1112V1R3LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM58-1112V1R3LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.3UH 17A 1.05 MOHM TH
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM58-1112V1R3LF
Tau Wae HM58-1112V1R3LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.3UH 17A 1.05 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4324 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.433" L x 0.453" W (11.00mm x 11.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM58
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.3µH Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.3µH Shielded Inductor 17A 1.05 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 1.05 mOhm Whakatauranga onamata 17A
I teie nei - Maama 25A