HM56-11123R0LF
Hua Hua
Tau Wae: HM56-11123R0LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3UH 18A 7.5 MOHM TH
Ngā Rauemi: HM56-11123R0LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM56-11123R0LF
Tau Wae HM56-11123R0LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 3UH 18A 7.5 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5627 pcs Pepa Raraunga HM56-11123R0LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.433" L x 0.461" W (11.00mm x 11.70mm)
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 3µH Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 3µH Shielded Wirewound Inductor 18A 7.5 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 7.5 mOhm Whakatauranga onamata 18A
I teie nei - Maama 22A