HM56-14138R0LF
Hua Hua
Tau Wae: HM56-14138R0LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8UH 3.5A 6.3 MOHM TH
Ngā Rauemi: HM56-14138R0LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM56-14138R0LF
Tau Wae HM56-14138R0LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 8UH 3.5A 6.3 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5260 pcs Pepa Raraunga HM56-14138R0LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.551" L x 0.512" W (14.00mm x 13.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM56
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 8µH Teitei - Tae (Max) 0.374" (9.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 8µH Shielded Wirewound Inductor 3.5A 6.3 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 6.3 mOhm Whakatauranga onamata 3.5A
I teie nei - Maama 7A