THM 10-2415WI
TRACO PowerTRACO Power
THM 10-2415WI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THM 10-2415WI
Kaihanga / Waitohu: TRACO Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: THM 10-2415WI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THM 10-2415WI
Tau Wae THM 10-2415WI Kaihanga TRACO Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2082 pcs Pepa Raraunga THM 10-2415WI.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Raupapa THM 10WI
Mana (Watts) 10W Paa / Case 24-DIP Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 1951-1625 Tae Mahi -40°C ~ 90°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 416mA 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 416mA Nga tono Medical
Ngā Hua e hāngai ana
THM 10-2421
THM 10-2421
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 10W