THM 10-2411WI
TRACO PowerTRACO Power
THM 10-2411WI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THM 10-2411WI
Kaihanga / Waitohu: TRACO Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V
Ngā Rauemi: THM 10-2411WI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THM 10-2411WI
Tau Wae THM 10-2411WI Kaihanga TRACO Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2187 pcs Pepa Raraunga THM 10-2411WI.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Raupapa THM 10WI
Mana (Watts) 10W Paa / Case 24-DIP Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 1951-2275 Tae Mahi -40°C ~ 90°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP
He pai 86.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
THM 10-1221
THM 10-1221
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 10W
I roto i te taonga: 1961 pcs
Tikiake: THM 10-1221.pdf
RFQ
Kaihanga: TRACO Power
I roto i te taonga: 2559 pcs
Tikiake: THM 10-2411.pdf
RFQ
THM 10-2410WI
THM 10-2410WI
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 8.3W
Tikiake: THM 10-2410WI.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 10W
Tikiake: THM 10-2413WI.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 10W
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 10W
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel