THM 10-2412WI
TRACO PowerTRACO Power
THM 10-2412WI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THM 10-2412WI
Kaihanga / Waitohu: TRACO Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: THM 10-2412WI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THM 10-2412WI
Tau Wae THM 10-2412WI Kaihanga TRACO Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2001 pcs Pepa Raraunga THM 10-2412WI.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Raupapa THM 10WI
Mana (Watts) 10W Paa / Case 24-DIP Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 1951-2276 Tae Mahi -40°C ~ 90°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 830mA 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 830mA Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
THM 10-2413
THM 10-2413
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 10W
I roto i te taonga: 2106 pcs
Tikiake: THM 10-2413.pdf
RFQ
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 10W
I roto i te taonga: 2627 pcs
Tikiake: THM 10-2412.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 8.3W
THM 10-2413WI
THM 10-2413WI
Tikiake: THM 10-2413WI.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 10W