VLM13580T-R82M-D1
TDK CorporationTDK Corporation
VLM13580T-R82M-D1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLM13580T-R82M-D1
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820NH 12.6A 2 MOHM SMD
Ngā Rauemi: VLM13580T-R82M-D1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLM13580T-R82M-D1
Tau Wae VLM13580T-R82M-D1 Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 820NH 12.6A 2 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22894 pcs Pepa Raraunga VLM13580T-R82M-D1.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.531" L x 0.480" W (13.50mm x 12.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa VLM
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 820nH
Teitei - Tae (Max) 0.327" (8.30mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 820nH Shielded Wirewound Inductor 12.6A 2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2 mOhm Max
Whakatauranga onamata 12.6A I teie nei - Maama 36A