VLM40E-48-T
ERP PowerERP Power
VLM40E-48-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLM40E-48-T
Kaihanga / Waitohu: ERP Power
Whakaahuatanga hua LED DRVR CV AC/DC 48V 830MA
Ngā Rauemi: VLM40E-48-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLM40E-48-T
Tau Wae VLM40E-48-T Kaihanga ERP Power
Whakaahuatanga LED DRVR CV AC/DC 48V 830MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5158 pcs Pepa Raraunga VLM40E-48-T.pdf
Putanga - Whakaputa 48V Momotuhi - Input (Min) 120VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 277VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 5.12" L x 0.78" W x 0.78" H (130.0mm x 19.8mm x 19.8mm) Raupapa VLM40
Ratonga IP20 Mana (Watts) 40W
Ētahi Ingoa 1800-1141
VLM40W-48-T
Tae Mahi 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 93%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 830mA 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 830mA Whakaaetanga CB, CE, cULus, FCC