VLM40E-12-T
ERP PowerERP Power
VLM40E-12-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLM40E-12-T
Kaihanga / Waitohu: ERP Power
Whakaahuatanga hua LED DRVR CV AC/DC 12V 3.33A
Ngā Rauemi: VLM40E-12-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLM40E-12-T
Tau Wae VLM40E-12-T Kaihanga ERP Power
Whakaahuatanga LED DRVR CV AC/DC 12V 3.33A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5801 pcs Pepa Raraunga VLM40E-12-T.pdf
Putanga - Whakaputa 12V Momotuhi - Input (Min) 120VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 277VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 5.12" L x 0.78" W x 0.78" H (130.0mm x 19.8mm x 19.8mm) Raupapa VLM40
Ratonga IP20 Mana (Watts) 40W
Ētahi Ingoa 1800-1139
VLM40W-12-T
Tae Mahi 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 93%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 3.33A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 3.33A Whakaaetanga CB, CE, cULus, FCC