NLCV32T-R68M-EFRD
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV32T-R68M-EFRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NLCV32T-R68M-EFRD
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680NH 1.9A 54 MOHM SMD
Ngā Rauemi: NLCV32T-R68M-EFRD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NLCV32T-R68M-EFRD
Tau Wae NLCV32T-R68M-EFRD Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 680NH 1.9A 54 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 448565 pcs Pepa Raraunga NLCV32T-R68M-EFRD.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NLCV-EFD
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz Inangarangi 680nH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 180MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 680nH Unshielded Wirewound Inductor 1.9A 54 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 54 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.9A I teie nei - Maama -