NLCV32T-R68M-EFR
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV32T-R68M-EFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NLCV32T-R68M-EFR
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680NH 1.9A 54 MOHM SMD
Ngā Rauemi: NLCV32T-R68M-EFR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NLCV32T-R68M-EFR
Tau Wae NLCV32T-R68M-EFR Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 680NH 1.9A 54 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 886891 pcs Pepa Raraunga NLCV32T-R68M-EFR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NLCV-EF
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa 445-16412-2
NLCV32T-R68M-EFR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz
Inangarangi 680nH Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 180MHz Whakaahuatanga Taipitopito 680nH Unshielded Wirewound Inductor 1.9A 54 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 54 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.9A