NLCV32T-R22M-PFRD
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV32T-R22M-PFRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NLCV32T-R22M-PFRD
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220NH 2.4A 32.4 MOHM
Ngā Rauemi: NLCV32T-R22M-PFRD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NLCV32T-R22M-PFRD
Tau Wae NLCV32T-R22M-PFRD Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 220NH 2.4A 32.4 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 499562 pcs Pepa Raraunga NLCV32T-R22M-PFRD.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NLCV-PFD
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz
Inangarangi 220nH Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 400MHz Whakaahuatanga Taipitopito 220nH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 32.4 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 32.4 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.4A
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NLCV32T-R33M-EFRD
NLCV32T-R33M-EFRD
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 330NH 2.1A 42 MOHM SMD
I roto i te taonga: 551819 pcs
Tikiake: NLCV32T-R33M-EFRD.pdf
RFQ
NLCV32T-R33M-PFR
NLCV32T-R33M-PFR
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 330NH 2.1A 35 MOHM SMD
I roto i te taonga: 859329 pcs
Tikiake: NLCV32T-R33M-PFR.pdf
RFQ
NLCV32T-R22M-PFR
NLCV32T-R22M-PFR
Whakaahuatanga: FIXED IND 220NH 2.4A 27 MOHM SMD