NLCV32T-R15M-EFRD
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV32T-R15M-EFRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NLCV32T-R15M-EFRD
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150NH 2.6A 28.8 MOHM
Ngā Rauemi: NLCV32T-R15M-EFRD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NLCV32T-R15M-EFRD
Tau Wae NLCV32T-R15M-EFRD Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 150NH 2.6A 28.8 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 443531 pcs Pepa Raraunga NLCV32T-R15M-EFRD.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NLCV-EFD
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz Inangarangi 150nH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 500MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 150nH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 28.8 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 28.8 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.6A I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NLCV32T-R15M-PFR
NLCV32T-R15M-PFR
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 150NH 2.6A 24 MOHM SMD
I roto i te taonga: 831289 pcs
Tikiake: NLCV32T-R15M-PFR.pdf
RFQ
NLCV32T-R22M-EFRD
NLCV32T-R22M-EFRD
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 220NH 2.4A 32.4 MOHM
I roto i te taonga: 528181 pcs
Tikiake: NLCV32T-R22M-EFRD.pdf
RFQ
NLCV32T-R15M-EFR
NLCV32T-R15M-EFR
Whakaahuatanga: FIXED IND 150NH 2.6A 28.8 MOHM