MLZ1608DR10MT000
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLZ1608DR10MT000
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100NH 850MA 182 MOHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLZ1608DR10MT000
Tau Wae MLZ1608DR10MT000 Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 100NH 850MA 182 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1446748 pcs Pepa Raraunga
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MLZ
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 100nH Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.95mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 100nH Shielded Multilayer Inductor 850mA 182 mOhm 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 182 mOhm
Whakatauranga onamata 850mA I teie nei - Maama 700mA