MLZ1608DR10DTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ1608DR10DTD25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLZ1608DR10DTD25
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100NH 850MA 182 MOHM
Ngā Rauemi: MLZ1608DR10DTD25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLZ1608DR10DTD25
Tau Wae MLZ1608DR10DTD25 Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 100NH 850MA 182 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1039193 pcs Pepa Raraunga MLZ1608DR10DTD25.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MLZ
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 100nH
Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.95mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 100nH Shielded Multilayer Inductor 850mA 182 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 182 mOhm Max
Whakatauranga onamata 850mA I teie nei - Maama 700mA