MLZ1608DR10DT000
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ1608DR10DT000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLZ1608DR10DT000
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100NH 850MA 182 MOHM
Ngā Rauemi: MLZ1608DR10DT000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLZ1608DR10DT000
Tau Wae MLZ1608DR10DT000 Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 100NH 850MA 182 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1109729 pcs Pepa Raraunga MLZ1608DR10DT000.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MLZ
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 445-173071-1
445-173071-1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 100nH Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.95mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 600MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100nH Shielded Multilayer Inductor 850mA 182 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 182 mOhm Max Whakatauranga onamata 850mA
I teie nei - Maama 700mA