PCMC063T-1R0MN
SusumuSusumu
PCMC063T-1R0MN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCMC063T-1R0MN
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.PCMC063T-1R0MN.pdf2.PCMC063T-1R0MN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCMC063T-1R0MN
Tau Wae PCMC063T-1R0MN Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5275 pcs Pepa Raraunga 1.PCMC063T-1R0MN.pdf2.PCMC063T-1R0MN.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Ētahi Ingoa 408-1102-2 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Inductor 11A 10 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Whakatauranga onamata 11A I teie nei - Maama 22A