PCMC063T-4R7MN
SusumuSusumu
PCMC063T-4R7MN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCMC063T-4R7MN
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.PCMC063T-4R7MN.pdf2.PCMC063T-4R7MN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCMC063T-4R7MN
Tau Wae PCMC063T-4R7MN Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4043 pcs Pepa Raraunga 1.PCMC063T-4R7MN.pdf2.PCMC063T-4R7MN.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Ētahi Ingoa 408-1107-2 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Inductor 5.5A 40 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Whakatauranga onamata 5.5A I teie nei - Maama 10A