PCMC053T-1R2MN
SusumuSusumu
PCMC053T-1R2MN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCMC053T-1R2MN
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.2UH 6.5A 16 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.PCMC053T-1R2MN.pdf2.PCMC053T-1R2MN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCMC053T-1R2MN
Tau Wae PCMC053T-1R2MN Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2UH 6.5A 16 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4787 pcs Pepa Raraunga 1.PCMC053T-1R2MN.pdf2.PCMC053T-1R2MN.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.205" L x 0.185" W (5.20mm x 4.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PCMC
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 408-1370-2 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Unshielded Inductor 6.5A 16 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 16 mOhm Max
Whakatauranga onamata 6.5A I teie nei - Maama 11A