HPL1005-1N3
SusumuSusumu
HPL1005-1N3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HPL1005-1N3
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.3NH 1.25A 100 MOHM
Ngā Rauemi: HPL1005-1N3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HPL1005-1N3
Tau Wae HPL1005-1N3 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga FIXED IND 1.3NH 1.25A 100 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5306 pcs Pepa Raraunga HPL1005-1N3.pdf
Momo Thin Film Te manawanui ±0.2nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HPL
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 300MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 408-1311-2 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 300MHz Inangarangi 1.3nH
Teitei - Tae (Max) 0.013" (0.33mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1.3nH Unshielded Thin Film Inductor 1.25A 100 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.25A I teie nei - Maama -