HPL1005-2N0
SusumuSusumu
HPL1005-2N0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HPL1005-2N0
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2NH 980MA 140 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HPL1005-2N0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HPL1005-2N0
Tau Wae HPL1005-2N0 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga FIXED IND 2NH 980MA 140 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5835 pcs Pepa Raraunga HPL1005-2N0.pdf
Momo Thin Film Te manawanui ±0.2nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HPL
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 300MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 408-1313-1 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 300MHz Inangarangi 2nH
Teitei - Tae (Max) 0.013" (0.33mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2nH Unshielded Thin Film Inductor 980mA 140 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Whakatauranga onamata 980mA I teie nei - Maama -