HPL1005-13N
SusumuSusumu
HPL1005-13N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HPL1005-13N
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua FIXED IND 13NH 260MA 2.2 OHM SMD
Ngā Rauemi: HPL1005-13N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HPL1005-13N
Tau Wae HPL1005-13N Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga FIXED IND 13NH 260MA 2.2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4323 pcs Pepa Raraunga HPL1005-13N.pdf
Momo Thin Film Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HPL
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 300MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 408-1309-1
HPL100513N
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 300MHz Inangarangi 13nH
Teitei - Tae (Max) 0.013" (0.33mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.5GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 13nH Unshielded Thin Film Inductor 260mA 2.2 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Whakatauranga onamata 260mA I teie nei - Maama -