ZV25K1812T801N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV25K1812T801N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZV25K1812T801N
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua MOV 25VAC 800A 1812 SMD
Ngā Rauemi: ZV25K1812T801N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZV25K1812T801N
Tau Wae ZV25K1812T801N Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga MOV 25VAC 800A 1812 SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 133906 pcs Pepa Raraunga ZV25K1812T801N.pdf
Varistor Voltage (Typ) 39V Varistor Voltage (Min) 35.1V
Varistor Voltage (Max) 42.9V Raupapa Automotive, AEC-Q200
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa ZV25K1812T801NCT Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 31V Maximum AC Volts 25V
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Energy 3.9J
Whakaahuatanga Taipitopito 39V 800A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric) I teie nei - Te tere 800A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ZV25K1210T401N
ZV25K1210T401N
Kaihanga: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: VARISTOR 39V 400A 1210
I roto i te taonga: 378083 pcs
Tikiake: ZV25K1210T401N.pdf
RFQ
ZV2-Q-2S
ZV2-Q-2S
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V