ZV20K1210T401N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV20K1210T401N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZV20K1210T401N
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua VARISTOR 33V 400A 1210
Ngā Rauemi: ZV20K1210T401N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZV20K1210T401N
Tau Wae ZV20K1210T401N Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga VARISTOR 33V 400A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 384023 pcs Pepa Raraunga ZV20K1210T401N.pdf
Varistor Voltage (Typ) 33V Varistor Voltage (Min) 29.7V
Varistor Voltage (Max) 36.3V Raupapa ZV
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ZV20K1210T401NTR Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 26V
Maximum AC Volts 20V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Energy 2.0J Whakaahuatanga Taipitopito 33V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
I teie nei - Te tere 400A Capacitance @ Frequency 1400pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ZV25K1812T801N
ZV25K1812T801N
Kaihanga: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: MOV 25VAC 800A 1812 SMD
I roto i te taonga: 133906 pcs
Tikiake: ZV25K1812T801N.pdf
RFQ
ZV20K1206T201N
ZV20K1206T201N
Whakaahuatanga: VARISTOR 33V 200A 1206
I roto i te taonga: 287802 pcs
Tikiake: ZV20K1206T201N.pdf
RFQ
ZV2-Q-2
ZV2-Q-2
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: LIMIT SW PLUNGER
Tikiake:
ZV2-Q-2S
ZV2-Q-2S
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V