ZV25K1210T401N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV25K1210T401N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZV25K1210T401N
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua VARISTOR 39V 400A 1210
Ngā Rauemi: ZV25K1210T401N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZV25K1210T401N
Tau Wae ZV25K1210T401N Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga VARISTOR 39V 400A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 378083 pcs Pepa Raraunga ZV25K1210T401N.pdf
Varistor Voltage (Typ) 39V Varistor Voltage (Min) 35.1V
Varistor Voltage (Max) 42.9V Raupapa ZV
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ZV25K1210T401NTR Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 31V
Maximum AC Volts 25V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Energy 1.8J Whakaahuatanga Taipitopito 39V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
I teie nei - Te tere 400A Capacitance @ Frequency 1060pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ZV2-NA2-2S
ZV2-NA2-2S
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
I roto i te taonga: 1689 pcs
Tikiake: ZV2-NA2-2S.pdf
RFQ
ZV25K1812T801N
ZV25K1812T801N
Kaihanga: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: MOV 25VAC 800A 1812 SMD