GXR27000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GXR27000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 3.5-27PF 200V TH
Ngā Rauemi: GXR27000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXR27000
Tau Wae GXR27000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 3.5-27PF 200V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15503 pcs Pepa Raraunga GXR27000.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Rahi / Rahi 0.402" L x 0.311" W (10.20mm x 7.90mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 3.5 ~ 27pF Trimmer Capacitor 200V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 3.5 ~ 27pF
Momo Whakatika Side
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GXR36000
GXR36000
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 4.5-36PF 200V TH
I roto i te taonga: 11030 pcs
Tikiake: GXR36000.pdf
RFQ
GXR9R000
GXR9R000
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1.8-9PF 200V TH