GKG30016
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKG30016
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 6.5-30PF 100V TH
Ngā Rauemi: GKG30016.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKG30016
Tau Wae GKG30016 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 6.5-30PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5002 pcs Pepa Raraunga GKG30016.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Raupapa SURFTRIM® GKG Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG30016
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 6.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 100V Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 6.5 ~ 30pF