GXA45002
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXA45002 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GXA45002
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 5-45PF 100V TH
Ngā Rauemi: GXA45002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXA45002
Tau Wae GXA45002 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 5-45PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16120 pcs Pepa Raraunga GXA45002.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GXA45002-ND
SG9143
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.449" (11.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 5 ~ 45pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 5 ~ 45pF