GXA18002
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GXA18002
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 2-18PF 100V TH
Ngā Rauemi: GXA18002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXA18002
Tau Wae GXA18002 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 2-18PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23948 pcs Pepa Raraunga GXA18002.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 2 ~ 18pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 2 ~ 18pF
Momo Whakatika Top and Bottom
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GXA18000
GXA18000
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 2-18PF 100V TH
I roto i te taonga: 23117 pcs
Tikiake: GXA18000.pdf
RFQ
GXA51A1B
GXA51A1B
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 4A 250V
I roto i te taonga: 366 pcs
Tikiake: GXA51A1B.pdf
RFQ
GXA51C
GXA51C
Whakaahuatanga: LIMIT SWITCH
I roto i te taonga: 6006 pcs
Tikiake: GXA51C.pdf
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 4.5-36PF 100V TH
Tikiake: GXA36002.pdf
GXA5R000
GXA5R000
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1.6-5PF 100V TH