GXA36002
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GXA36002
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 4.5-36PF 100V TH
Ngā Rauemi: GXA36002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXA36002
Tau Wae GXA36002 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 4.5-36PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19678 pcs Pepa Raraunga GXA36002.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.449" (11.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 4.5 ~ 36pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 4.5 ~ 36pF