GLY82N05
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLY82N05
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82NH 250MA 1.5OHM SMD
Ngā Rauemi: GLY82N05.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLY82N05
Tau Wae GLY82N05 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga FIXED IND 82NH 250MA 1.5OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 67700 pcs Pepa Raraunga GLY82N05.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SURFCOIL® GLY
Ratonga - Q @ Freq 12 @ 100MHz
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Non-Magnetic
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 82nH Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.95mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.5GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 82nH Unshielded Molded Inductor 250mA 1.5 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Whakatauranga onamata 250mA I teie nei - Maama -