GLY6N805
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLY6N805
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua FIXD IND 6.8NH 430MA 200MOHM SMD
Ngā Rauemi: GLY6N805.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLY6N805
Tau Wae GLY6N805 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga FIXD IND 6.8NH 430MA 200MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 71377 pcs Pepa Raraunga GLY6N805.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SURFCOIL® GLY
Ratonga - Q @ Freq 9 @ 100MHz
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Non-Magnetic
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 6.8nH Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.95mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.5GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8nH Unshielded Molded Inductor 430mA 200 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Whakatauranga onamata 430mA I teie nei - Maama -