GLY5N605
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLY5N605
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua FIXD IND 5.6NH 430MA 180MOHM SMD
Ngā Rauemi: GLY5N605.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLY5N605
Tau Wae GLY5N605 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga FIXD IND 5.6NH 430MA 180MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 69084 pcs Pepa Raraunga GLY5N605.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SURFCOIL® GLY
Ratonga - Q @ Freq 9 @ 100MHz
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Non-Magnetic
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 5.6nH Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.95mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.6GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6nH Unshielded Molded Inductor 430mA 180 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Whakatauranga onamata 430mA I teie nei - Maama -