GHV11033
Hua Hua
Tau Wae: GHV11033
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-11PF 1250V SMD
Ngā Rauemi: GHV11033.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHV11033
Tau Wae GHV11033 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-11PF 1250V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1695 pcs Pepa Raraunga GHV11033.pdf
Putanga - Kua tohua 1250V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 900 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.673" (17.10mm)
Ngā āhuatanga Sealed Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 11pF Trimmer Capacitor 1250V Side Surface Mount Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 11pF