GHV11031
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GHV11031
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-11PF 1250V SMD
Ngā Rauemi: GHV11031.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHV11031
Tau Wae GHV11031 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-11PF 1250V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1960 pcs Pepa Raraunga GHV11031.pdf
Putanga - Kua tohua 1250V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 900 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.633" (16.10mm)
Ngā āhuatanga Sealed Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 11pF Trimmer Capacitor 1250V Top Surface Mount Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 11pF