GHV23026
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GHV23026
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-23PF 1250V TH
Ngā Rauemi: GHV23026.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHV23026
Tau Wae GHV23026 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-23PF 1250V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1867 pcs Pepa Raraunga GHV23026.pdf
Putanga - Kua tohua 1250V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 700 @ 20MHz
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Teitei - Tae (Max) 1.109" (28.17mm)
Ngā āhuatanga Sealed Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 23pF Trimmer Capacitor 1250V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 23pF