SMS12RE3TR29
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS12RE3TR29 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMS12RE3TR29
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua SMS STRGHT BRDMNT FML CONS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMS12RE3TR29
Tau Wae SMS12RE3TR29 Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 27976 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa SMS
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.200" (5.08mm) Pitch - Mating 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS12RE-3TR29
SMS12RE3TR29-ND
SOU1989
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 4
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Teitei Whakanoho 0.528" (13.40mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga Mounting Flange
Pato Tere Locking Ramp Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.173" (4.40mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 118.1µin (3.00µm)