SMS12RE-4TR29
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS12RE-4TR29 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMS12RE-4TR29
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN BD MOUNT PIN ASSY
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMS12RE-4TR29
Tau Wae SMS12RE-4TR29 Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 27825 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Unshrouded
Raupapa SMS Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.200" (5.08mm)
Pitch - Mating 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.972" (24.70mm) Ētahi Ingoa SMS12RE4TR29
SOU1659
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Rauemi Whakanoho Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.520" (13.20mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa IP40
Ngā āhuatanga Mounting Flange Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 12 position 0.200" (5.08mm) Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.173" (4.40mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.280" (7.11mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 118.1µin (3.00µm)