SMS12RE-3S6
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS12RE-3S6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMS12RE-3S6
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua QIKMATE HDR RECEP 12POS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMS12RE-3S6
Tau Wae SMS12RE-3S6 Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga QIKMATE HDR RECEP 12POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11742 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa SMS
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.200" (5.08mm) Pitch - Mating 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 4 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.528" (13.40mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa IP40
Ngā āhuatanga Mounting Flange Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.173" (4.40mm)