MS27473T20Z41AB
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T20Z41AB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 41C 41#20 PLUG
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 829 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 829 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T20Z41AB
Tau Wae MS27473T20Z41AB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 829 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Ētahi Ingoa 1792-40253
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Position Circular Connector
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T20Z39P
MS27473T20Z39P
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 39C 37#20 2#16 PLUG
I roto i te taonga: 1130 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27473T20Z41B
MS27473T20Z41B
Whakaahuatanga: 8T 41C 41#20 PLUG
I roto i te taonga: 1009 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27473T20Z41BB
MS27473T20Z41BB
I roto i te taonga: 692 pcs
MS27473T20Z39BB
MS27473T20Z39BB
I roto i te taonga: 920 pcs
MS27473T20Z41S
MS27473T20Z41S
I roto i te taonga: 722 pcs
MS27473T20Z39SB
MS27473T20Z39SB
I roto i te taonga: 674 pcs
MS27473T20Z41PB-LC
MS27473T20Z41PB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 948 pcs
MS27473T20Z39SB-LC
MS27473T20Z39SB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE
I roto i te taonga: 979 pcs
MS27473T20Z41P
MS27473T20Z41P
MS27473T20Z41A
MS27473T20Z41A
MS27473T20Z39S
MS27473T20Z39S
I roto i te taonga: 912 pcs
MS27473T20Z41PB
MS27473T20Z41PB
I roto i te taonga: 717 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel