MS27473T20Z39P
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T20Z39P
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 39C 37#20 2#16 PLUG
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T20Z39P
Tau Wae MS27473T20Z39P Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1130 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-40246
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A