MS27473T20Z41P
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T20Z41P
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 41C 41#20 PLUG
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T20Z41P
Tau Wae MS27473T20Z41P Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1175 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-40256
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A