MS27473T20F16PB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T20F16PB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T20F16PB-LC
Tau Wae MS27473T20F16PB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1425 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 20-16
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-40188 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.529" (38.83mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T20F16S-UWHST4
MS27473T20F16S-UWHST4
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: JT 16C 16#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 4273 pcs
Tikiake: MS27473T20F16S-UWHST4.pdf
RFQ
MS27473T20F16P
MS27473T20F16P
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 16C 16#16 PLUG
I roto i te taonga: 1688 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27473T20F16PB
MS27473T20F16PB
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP