MS27473T20F16SB
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T20F16SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 16C 16#16 PLUG
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T20F16SB
Tau Wae MS27473T20F16SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1000 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-40190
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T20F1S
MS27473T20F1S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 79POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 395 pcs
Tikiake: MS27473T20F1S.pdf
RFQ
MS27473T20F16SA
MS27473T20F16SA
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1059 pcs
Tikiake: MS27473T20F16SA.pdf
RFQ
MS27473T20F16SB
MS27473T20F16SB
I roto i te taonga: 1410 pcs
Tikiake: MS27473T20F16SB.pdf
MS27473T20F16SB-LC
MS27473T20F16SB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Tikiake:
MS27473T20F16S-UWHST4
MS27473T20F16S-UWHST4
Whakaahuatanga: JT 16C 16#16 SKT PLUG
Tikiake: MS27473T20F16S-UWHST4.pdf
MS27473T20F2P
MS27473T20F2P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 65POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27473T20F2P.pdf
MS27473T20F16S
MS27473T20F16S
Whakaahuatanga: 8T 16C 16#16 PLUG
Tikiake:
MS27473T20F16PB-LC
MS27473T20F16PB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
MS27473T20F2PLC
MS27473T20F2PLC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 65POS STRGHT PINS
Tikiake: MS27473T20F2PLC.pdf
Tikiake: MS27473T20F16S.pdf
MS27473T20F2PA
MS27473T20F2PA