MS27473T20F16PA
MS27473T20F16PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1230 pcs
Tikiake: MS27473T20F16PA.pdf
RFQ
MS27473T20C35S
MS27473T20C35S
Whakaahuatanga: JT 79C 79#22D SKT PLUG
I roto i te taonga: 4762 pcs
Tikiake: MS27473T20C35S.pdf
RFQ
MS27473T20F16BB
MS27473T20F16BB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 16C 16#16 PLUG
Tikiake:
MS27473T20F16AB
MS27473T20F16AB
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel